O FIRMIE

P.W. KENTDRUK

KENTDRUK to rodzinna firma, która powstała w 1979 roku. Produkcję gilz papierosowych rozpoczęliśmy w 2005 roku, co było odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na tego typu produkty. Fundamentem naszej firmy jest zaangażowanie we wszystkie podejmowane działania oraz wysoka jakość wyrobów i usług jakie oferujemy.
Doświadczenie zbudowaliśmy w oparciu o produkcję i sprzedaż wyrobów marek własnych, jak również produktów naszych kontrahentów. Na specjalne życzenie klienta jesteśmy również w stanie stworzyć NOWY PRODUKT. Wymaga to od nas dużej elastyczności i otwartości na potrzeby klienta. Dzięki takiej specyfice pracy możemy sprzedawać produkty na całym świecie, poznając tym samym potrzeby rynku i detalicznych konsumentów.
Pasja tworzenia i wprowadzania nowych standardów towarzyszy nam od samego początku, dlatego KENTDRUK JAKO PIERWSZA FIRMA NA ŚWIECIE wprowadziła gilzy papierosowe i filterki z mentolową kapsułką. Pomysł zrodził się z chęci dostarczenia naszym klientom produktu odpowiadającego smakiem i jakością wyrobom papierosowym, jednak w dużo niższej cenie.
MCT jest produktem najwyższej jakości, wytworzonym z atestowanych materiałów, dlatego też pomimo licznych starań naszej konkurencji, nie udało im się osiągnąć produktu zbliżonego do naszych standardów. Zadowolenie naszych klientów oraz rosnące zainteresowanie rynku, dało nam motywację do dalszego działania i rozwijania produktów typu MCT, czego efektem było powstanie nowej marki FRUTTA z różnymi smakami kapsułki.
Następnym innowacyjnym produktem, który wdrożyliśmy na rynek, była GILZA Z NADRUKOWANĄ MARKĄ na korku. Produkt ten cieszy się dużym zainteresowaniem wśród kontrahentów, którzy chcą wyróżnić swoją markę na tle innych, a tym samym nadać jej indywidualny charakter.
Nasz rozwój i starania nie ograniczają się jednak tylko to tworzenia nowych produktów. Do dalszego rozwoju firmy niezbędne są INWESTYCJE W TECHNOLOGIĘ. Obecnie nasz park maszynowy składa się z najbardziej nowoczesnych urządzeń do produkcji gilz papierosowych i filtrów, zakupionych od renomowanych producentów.
Wszystkie te działania pozwalają nam stawiać KENTDRUK w czołówce producentów gilz papierosowych w Polsce i Europie. Jesteśmy zespołem młodych ludzi znających potrzeby rynku, dla których największa satysfakcja to zadowolenie i uznanie naszych klientów. Wszystko co tworzymy i budujemy robimy właśnie z myślą o Was.